Hakkımızda

Alüsis Alüminyum Cephe Sistemleri 2004 Yılında Gül Yapı Olarak Başladığı ticaret hayatına 2009 yılından itibaren ALÜSİS ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Olarak devam etmiştir. ‘’Projeye Değer Katan Çözümler ‘’Sloganı ile hareket eden Alüsis firmaların cephe alanındaki ihtiyaçlarına yüksek kalite standartlarında çözüm üretmektedir.

Sektörde adını hızla duyuran Alüsis Alüminyum’un başarısının altında yatan en temel neden ‘’kaliteden taviz vermeden müşteri odaklı ürettiği proje çözümleridir.

15 Yılı geçkin tecrübesi ile binaların cephe alanındaki ihtiyaçlarını , çağdaş çözümlerle destekleyerek Alüminyum Cephe Sistemleri silikon cephe, kapaklı cephe, kompozit kaplama, alüminyum doğrama üzerine imalat ve projelendirme hizmeti veren Alüsis Aliminyum ,teknolojinin yeni trendlerini takip ederek iş ortaklarına çözüm sunmaktadır.

Alüsis yenilikçi vizyonu ve prensipli iş politikaları ile her biri referans niteliğinde olan pek çok sayıdaki projeyi hayata geçirmiştir. Bursa başta olmak üzere Balıkesir, Yalova, Bilecik, Eskişehir, Kocaeli ve Türkiye’nin pek çok şehrindeki cephe çalışmaları ile Cephe Giydirme sektöründe lider olma vizyonuna hızla yaklaşmaktadır.

Alüsis Alüminyum çözüm üretir, müşterileri ile uzun ve sürdürülebilir ilişkiyi hedefler. Dinamik bir şekilde takip edilen üretim süreçleri ile istenilen özelliklere uygun hızlı ve yüksek kalite standartlarında proje geliştirir. Bünyesinde bulunan, konusunda yetişmiş ve uzman teknik kadrosuyla projelendirme işlerini, deneyimli uzman ekibiyle de uygulama işlerini büyük bir özenle zamanında yerine getirir. İmalat öncesi titiz bir projelendirme, kaliteli malzeme ile aynı kalitede üretim, montaj ve montaj sonrası müşteri memnuniyeti temel hizmet felsefesi edinmiştir.