Spider Cephe Sistemleri

SPİDER CEPHE


Spider cephe detayı, yapıya mimari tasarım Bir ettik estetik görünüş kazandıran giydirme Bir cephe sistemidir. Spider cephelerin uygulama Amacı gün ışığından en iyi sekilde faydalanmak ziyaretinde iç Mekanın açığa çıkarmaktır. Spider cephe sistemi de Yapısı paslanmaz rotiller Aracılığıyla dört kenarından delinerek tutturulmuş Olan ısıcamlı veya lamine tek veya isi camlar Taşıyıcı çelik konstrüksiyona mekanik Olarak bağlanmaktadır.Spider cephe Sistemlerinin Diğer cephe sistemlerinden farkı, alt Taşıyıcı sistemin alüminyum profillerle Değil, onlarin Yerine cam veya paslanmaz elemanlardan oluşmasıdır.

Bu sistemin En Büyük Özelliği cephe kaplama malzemesi Olarak sadece sadece şeffaf camin kullanılmasından Ötürü İÇ VE DIŞ ortam Arasındaki görüle bilirlik oranının Maksimum Paket düzeye Çıkarılmış Olması.

Şık görünüme Sahip Olan planya cam cephe kaplama sistemi Diğer Bir adı Spider cephe kaplama sistemi VEYA vantuzlu cam cephe kaplamadır.


• Sistemde Düşey ve Yatay Profiller farklı olup Kondens kanallıdır.

• Yatay Profiller Kırlangıç geçme sistemi ile bağlanır.

• Su Tahliyesi, Kondens kanallarıyla sağlanmaktadır.

• Slikon Cephe Sistemlerinde Dıştan bakıldığında cephede camlar arasında yatayda ve düşeyde 16 mm genişlikte Epdm fitilli cam cama derzler görünür. 

• Camlar hazırlanan alüminyum kasetlere strüktürel silikon malzeme ile DIN 51376 ve ISO 8339 standartlarına uygun şekilde yapıştırılır.

• Sistem Çelik profiller ile desteklenmektedir..